skip to Main Content

Organisatie en bestuur

Vrouwennetwerk Utrecht Domstad ontstond in 1995 als deelnetwerk van de Stichting Vrouwennetwerk Nederland.

De doelstellingen zijn het steunen en stimuleren van vrouwen met een verantwoordelijke baan of eigen bedrijf en doorstroming van vrouwen naar hogere functies.

Sinds de overkoepelende organisatie is opgeheven, is VNUD zelfstandig. In 2015 vierden we ons twintigjarig bestaan met diverse lustrumactiviteiten.

De organisatie heeft een bestuur, bestaande uit een voorzitter, een secretaris, een penningmeester en een beheerder van de website. Een programmacommissie organiseert de maandelijkse bijeenkomsten.

Het bestuur van de VNUD in 2018

Voorzitter:

Madelein Schoonhoven:
voorzitter@vnud.nlmadelein.schoonhoven@xs4all.nl (06-36114817)

Secretaris:

Quinta Heijbroek:
secretaris@vnud.nl, pqheijbroek@ziggo.nl (06-51445366)

Penningmeester:

Elma Lageveen:
penningmeester@vnud.nl, e.lageveen@co-more.nl (06-20612158)

Webmaster:

Pine Berg a.i.:
webmaster@vnud.nl, Pineberg@planet.nl, (06-22401955)

Programmacommissie

Lonneke Bomers:
programmacommissie@vnud.nl, lonneke_bomers@yahoo.com (06-22621719)

Hennie Boer
programmacommissie@vnud.nl, hdeboer@wxs.nl (06-292 352 41)

Marian Connotte
programmacommissie@vnud.nl, mjc.connotte@gmail.com (0612034199)

Kascommissie

Marjolein Schepel
info@schepeladvies.nl (0651240311)

Hennie Boer
hdeboer@wxs.nl (06292 352 41)

Download hier de afspraken die we met elkaar hebben gemaakt over de taken en activiteiten van het bestuur.

 

Lees meer over de VNUD organisatie

Agenda


• 29/08/18 18:00 - 22:00
Krista  Reinders (VNUD)

• 24/09/18 18:00 - 22:00
Annika van der Veer

• 23/10/18 18:00 - 22:00
Reserveer de datum vast in je agenda

• 21/11/18 18:00 - 22:00
Reserveer de datum vast in je agenda

• 17/12/18 18:00 - 22:00
Thema: Kerst
Back To Top