skip to Main Content

Organisatie en bestuur

Vrouwennetwerk Utrecht Domstad ontstond in 1995 als deelnetwerk van de Stichting Vrouwennetwerk Nederland.

De doelstellingen zijn het steunen en stimuleren van vrouwen met een verantwoordelijke baan of eigen bedrijf en doorstroming van vrouwen naar hogere functies.

Sinds de overkoepelende organisatie is opgeheven, is VNUD zelfstandig. In 2015 vierden we ons twintigjarig bestaan met diverse lustrumactiviteiten.

De organisatie heeft een bestuur, bestaande uit een voorzitter, een secretaris, een penningmeester en een beheerder van de website. Een programmacommissie organiseert de maandelijkse bijeenkomsten.

Het bestuur van de VNUD in 2018

Voorzitter:

Madelein Schoonhoven:
voorzitter@vnud.nlmadelein.schoonhoven@xs4all.nl (06-36114817)

Secretaris:

Quinta Heijbroek:
secretaris@vnud.nl, pqheijbroek@ziggo.nl (06-51445366)

Penningmeester:

Elma Lageveen:
penningmeester@vnud.nl, e.lageveen@co-more.nl (06-20612158)

Webmaster:

Pine Berg a.i.:
webmaster@vnud.nl, Pineberg@planet.nl, (06-22401955)

Programmacommissie

Lonneke Bomers:
programmacommissie@vnud.nl, lonneke_bomers@yahoo.com (06-22621719)

Hennie Boer
programmacommissie@vnud.nl, hdeboer@wxs.nl (06-292 352 41)

Marian Connotte
programmacommissie@vnud.nl, mjc.connotte@gmail.com (0612034199)

Kascommissie

Marjolein Schepel
info@schepeladvies.nl (0651240311)

Hennie Boer
hdeboer@wxs.nl (06292 352 41)

Download hier de afspraken die we met elkaar hebben gemaakt over de taken en activiteiten van het bestuur.

 

Lees meer over de VNUD organisatie

Agenda


• 17/12/18 18:00 - 22:00
Netwerkavond 17 december met Jenny Fix

• 21/01/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond maandag 21 januari 2019

• 05/03/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond dinsdag 5 maart 2019

• 27/03/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond woensdag 27 maart 2019

• 29/04/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond maandag 29 april 2019

• 21/05/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond dinsdag 21 mei 2019

• 26/06/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond woensdag 26 juni 2019

• 26/08/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond maandag 26 augustus 2019

• 24/09/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond dinsdag 24 september 2019

• 30/10/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond woensdag 30 oktober

• 25/11/19 18:00
Netwerkavond 25 november 2019

• 17/12/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond dinsdag 17 december 2019
Back To Top