skip to Main Content

Organisatie en bestuur

Vrouwennetwerk Utrecht Domstad ontstond in 1995 als deelnetwerk van de Stichting Vrouwennetwerk Nederland.

De doelstellingen zijn het steunen en stimuleren van vrouwen met een verantwoordelijke baan of eigen bedrijf en doorstroming van vrouwen naar hogere functies.

Sinds de overkoepelende organisatie is opgeheven, is VNUD zelfstandig. In 2015 vierden we ons twintigjarig bestaan met diverse lustrumactiviteiten.

De organisatie heeft een bestuur, bestaande uit een voorzitter, een secretaris, een penningmeester en een beheerder van de website. Een programmacommissie organiseert de maandelijkse bijeenkomsten.

Het bestuur van de VNUD in 2018

Voorzitter:

Madelein Schoonhoven:
voorzitter@vnud.nlmadelein.schoonhoven@xs4all.nl (06-36114817)

Secretaris:

Quinta Heijbroek:
secretaris@vnud.nl, pqheijbroek@ziggo.nl (06-51445366)

Penningmeester:

Elma Lageveen:
penningmeester@vnud.nl, e.lageveen@co-more.nl (06-20612158)

Webmaster:

Pine Berg a.i.:
webmaster@vnud.nl, Pineberg@planet.nl, (06-22401955)

Programmacommissie

Lonneke Bomers:
programmacommissie@vnud.nl, lonneke_bomers@yahoo.com (06-22621719)

Hennie Boer
programmacommissie@vnud.nl, hdeboer@wxs.nl (06-292 352 41)

Marian Connotte
programmacommissie@vnud.nl, mjc.connotte@gmail.com (0612034199)

Kascommissie

Marjolein Schepel
info@schepeladvies.nl (0651240311)

Hennie Boer
hdeboer@wxs.nl (06292 352 41)

Download hier de afspraken die we met elkaar hebben gemaakt over de taken en activiteiten van het bestuur.

 

Lees meer over de VNUD organisatie

Agenda


• 17/12/19 18:00 - 22:00
Netwerkavond dinsdag 17 december 2019 Historica Marjet Douze

• 27/01/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 27 januari 2020 Wil Verschoor

• 25/02/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 25 februari 2020 Agnes Jongerius

• 25/03/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 25 maart 2020 Monika Knotnerus

• 20/04/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 20 april 2020 Judith Meiling Coaching

• 26/05/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 26 mei 2020 Interne netwerkavond

• 24/06/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 24 juni 2020

• 24/08/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 24 augustus 2020

• 22/09/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 22 september 2020

• 28/10/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 28 oktober 2020

• 23/11/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 23 november 2020

• 15/12/20 18:00 - 22:00
Netwerkavond 15 december 2020
Back To Top